farní sbor v praze modřanech

Náš sbor Českobratrské církve evangelické patří pod pražský seniorát a jeho působiště je na území městské čtvrti Modřany, která leží na jih od centra Prahy. Společenství však tradičně sdružuje obyvatele míst přesahující velkoměstské hranice a i nadále zůstává otevřené všem.

Chceme být místem setkávání s Bohem, ale i člověka s druhým, zdrojem víry i inspirací k naplnění křesťanského života. A to nejen těm, kdo již na cestu víry, lásky a naděje vstoupili... Pravidelné bohoslužby v neděli dopoledne doplňují setkání dospělých, mládeže i dětí v týdnu...

Neděle

9:30 / bohoslužby / souběžně s bohoslužbou běží "nedělka" pro malé a nejmenší děti

Jak nás najdete